Grupa:
Przydatne linki

Wiadomość w portalu WebwWeb News
To już siódmy z tego cyklu wernisaż Gimnazjum nr 2 im. Roberta Schumana w Wałczu zorganizowany przez członków koła plastycznego Sztukateria i teatralnego Mała scena...

Wiadomość w portalu 'Ziemia wałecka'
16 maja 2009r. w Świdwinie odbył się Wojewódzki Przegląd Zespołów Teatralnych. W tym roku jednym z jego uczestników było szkolne koło teatralne „Mała scena” z Gimnazjum nr 2, które wygrało w Wałeckim Centrum Kultury powiatowe eliminacje...

OTWARTY.PL o naszej wystawie

Ogloszenia Walcz24
Wrzuć swoje ogłoszenie zupełnie za darmo!!!

O nas w Urokach Pojezierza

Nasz sukces w wałeckim konkursie plastycznym
Miejska Biblioteka Publiczna - oddział dla dzieci i młodzieży zorganizowała konkurs plastyczny "Podaruj światu dobrego anioła".
Wzięły udział dzieci i młodzież ze szkół wałeckich i nie tylko. Technika wykonania anioła była dowolna. Rozstrzygnięto konkurs w trzech kategoriach.
GIMNAZJA
I miejsce – Paulina Kaźmierczak kl.ID – Gimnazjum nr2
II miejsce- Weronika Łukasik kl.IIID – Gimnazjum nr2
III miejsce – Monika Kukuła kl. IIID – Gimnazjum nr2
WYRÓŻNIENIE:
- Pecio Ewa kl. IIID – Gimnazjum nr 2

MIRELKA.PL
Wyjątkowe upominki dla wyjątkowych ludzi.

Gimnazjum nr 2 w Wałczu

Duży SUKCES w wałeckim konkursie plastycznym-trzy pierwsze miejsca!!!
W październiku 2010r. uczniowie naszego Gimnazjum wzięli udział w wałeckim konkursie plastycznym "Smoki są wśród nas"

Podczas wernisażu wyróżniono laureatów konkursu plastycznego.Wśród nagrodzonych znaleźli się: Jędrzej Kwaśniewski i Martyna Suchorska,Bartłomiej Zając, Łukasz Bałut, Stanisław Malinowski, Patryk Łyp, Martyna Rogacka, Kamila Narodowska, Katarzyna Susz, Katarzyna Sadowy oraz Malwina Żmudzińska i Martyna Pająk. Nagrody dla młodych plastyków wręczył Burmistrz Miasta Zdzisław Tuderek.

Bądźmy odpowiedzialni i żyjmy bez HIV - wałecki konkurs plastyczny organizowany przez Stowarzyszenie KARAN
1 grudnia w WCK odbyły się wałeckie obchody Światowego Dnia AIDS, Dnia walki z AIDS połączone z wernisażem pokonkursowej wystawy prac plastycznych oraz wręczeniem nagród. Jury w składzie: przewodnicząca Lidia B. Barej, Leszek Majewski oraz Adrian Zalewski na posiedzeniu w dniu 30 października, po zapoznaniu się z 22 pracami (w tym 13 z gimnazjów, 8 ze szkół ponadgimnazjalnych oraz 1 anonimowej) z uznaniem przyjęło aktywność uczestników konkursu. W tym roku konkurs cieszył się większym zainteresowaniem niż w roku ubiegłym. Z uwagi na bardzo zróżnicowany poziom artystyczny. Wyróżniono trzy plansze profilaktyczne autorstwa Pawła Pucyka z Zespołu Szkół nr 3 w Wałczu, Andrzeja Angela z LO im. Kazimierza Wielkiego i Katarzyny Chomczyk z Gimnazjum nr 2 w Wałczu.